Filmiki

Ło matko, toż to ci symulant (wideo)

29.09.2011 13:00
A A A Drukuj
Na to co zrobił obrońca Sevilli Emir Spahić w spotkaniu z Valencią po prostu... po prostu... no słów brakuje po prostu. Aczkolwiek na pewno na Oscara zasłużył.

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (7)

 • Gość: ?

  0

  @Gość: hcub
  Tak? To dlaczego koleś trzymał się za piszczel, podczas gdy drugi agent nastąpił mu na stopę? Tak go bolała stopa, że ból promieniował do piszczela?

 • Gość: asd

  0

  Swoją drogą, Aduriz dostał za to nadepnięcie bezpośrednią czerwoną kartkę, czego nie widać na filmiku.

 • Gość: Gość: Gość:

  0

  Tak, tylko najpierw to ten z 6 nadepnął tego z 11, więc ma za swoje. Poza tym, ten z 3 też nie był lepszy i cwaniakował, prowokował, podstawiał się, nastawiał, w skrócie: robił wszystko, by chamskimi metodami zirytować przeciwnika, doprowadzając do faulu - umyślnego lub przypadkowego.

  Summa summarum, zebrał się tercet, w którym każdy miał coś na sumieniu i równie dobrze każdy mógł zobaczyć żółty kartonik, a szczególnie właśnie 6 i 3.

 • Gość: hcub

  0

  Połowicznie się zgdadzam. Fakt, gosciu przyaktorzył, ale z drugiej strony takie nastąpnięcie niekeidy jest bolesne a nawet może spowodować uraz stopy/

 • 0

  Za coś takiego powinna być roczna dyskwalifikacja, bo to co ten koleś robi robi z piłki nożnej jakiś durny cyrk. Albo za karę sku...el powinien zostać wpuszczony na kwadrans na mecz rugby. Nauczyłby się co to ból:).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX